Komisija za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • predsednica Andreja POGAČNIK JARC, LTD-Toni Dragar-Lista za vse generacije
  • namestnik predsednice Matej ORAŽEM, LMM
  • članica mag. Renata KOSEC, LTD-Toni Dragar-Lista za vse generacije
  • članica Urška KABAJ PLETERSKI, LMŠ
  • član Robert HROVAT, SDS
Člani (mandat 2014 do 2018)
  • predsednica Andreja POGAČNIK JARC, LTD-Toni Dragar-Lista za vse generacije
  • članica Marija PUKL, DeSUS
  • član mag. Primož ŠKOFIC, SMC
  • članica mag. Renata KOSEC, LTD-Toni Dragar-Lista za vse generacije
  • član Robert HROVAT, SDS

Mandatno obdobje 2018 do 2022

27.02.2020
24.02.2020
27.01.2020
14.01.2020
13.12.2019
06.12.2019
12.11.2019
11.10.2019
01.10.2019
30.07.2019
14.06.2019
12.04.2019
15.03.2019
05.03.2019
18.02.2019
13.02.2019
05.02.2019
29.01.2019
24.01.2019
14.01.2019
08.01.2019

Mandatno obdobje 2014 do 2018