Nahajate se:
Domov Občina Občinski svet Statutarno pravna komisija

Statutarno pravna komisija

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • predsednik Matej ORAŽEM, Dragomelj 151, 1230 Domžale, LMM
  • članica mag. Renata KOSEC, Ulica Matije Tomca 2, 1230 Domžale, LTD-Toni Dragar-Lista za vse generacije
  • član mag. Tomaž DEŽELAK, Preserje pri Radomljah, Kamniška cesta 23, 1235 Radomlje, SDS
  • član mag. Branko HEFERLE, Miklošičeva ulica 4b, 1230 Domžale, LMŠ
  • mag. Bojan ARH, Ulica Matije Tomca 4, 1230 Domžale, Stranka Alenke Bratušek
Člani (mandat 2014 do 2018)
  • predsednik Matej ORAŽEM, Lista Reza
  • član mag. Lovro LONČAR, SDS
  • član Franc ANŽIN, LTD-Toni Dragar-Lista za vse generacije
  • član Janez ZEMLJAK, SMC
  • članica mag. Renata KOSEC, LTD-Toni Dragar-Lista za vse generacije

Mandatno obdobje 2018 do 2022

22.01.2020
24.02.2020
11.12.2019
02.12.2019
14.10.2019
16.09.2019
17.06.2019
15.04.2019
18.03.2019